Wypożyczalnia samochodów

WYNAJEM
SAMOCHODÓW

CAR RENTAL

Wypożyczalnia samochodów

+48 518 45 00 49

Wypożyczalnia samochodów

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zapewnienie bezpieczeństwa i poufności danych Użytkowników naszego Serwisu ma dla nas zasadnicze znaczenie. Ze szczególną dokładnością chronimy prywatność naszych Użytkowników. Podstawowe zasady zapewnienia bezpieczeństwa i poufności danych Użytkowników określa stosowana przez nas Polityka Prywatności.

Pełne wykorzystanie możliwości naszego PORTALU będzie wymagać wypełnienia formularza rejestracyjnego. Zakres wymaganych informacji ograniczyliśmy do niezbędnego minimum wynikającego z obowiązujących w Polsce przepisów prawa związanego ze sprzedażą dokonywana za pośrednictwem Internetu. Zawarte w formularzu rejestracyjnym dane Użytkownika przechowujemy i przetwarzamy w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez Użytkownika zezwolenia i zgodnie z wymogami prawa

Zawarte w formularzu rejestracyjnym dane Użytkownika przechowujemy i przetwarzamy w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez Użytkownika zezwolenia i zgodnie z wymogami prawa

Każdemu zarejestrowanemu Użytkownikowi zapewniamy pełny dostęp do jego danych. Każdy Użytkownik naszego Serwisu, który dokonał rejestracji, ma możliwość wglądu, aktualizacji, a także usunięcia danych dotyczących jego osoby

Firma nasza nie sprzedaje i nie udostępnia w jakiejkolwiek formie zgromadzonych danych osobom trzecim, lub instytucjom. KryoArt Sp. z o.o. może udostępnić dane Użytkowników tylko i wyłącznie w przypadku sytuacji nakazanych prawem, a w szczególności kiedy jest to niezbędne do ochrony przed potencjalnym przestępstwem lub gdy zachodzi podejrzenie popełnienia przestępstwa.

Dokładamy maksimum staranności aby nasze oprogramowanie nie zawierało wirusów, trojanów, ad-ware, spyware, ani innych elementów charakterystycznych dla oprogramowania szkodliwego.

Korzystanie z naszego Serwisu oznacza pełną akceptację treści zamieszczonych na tej stronie. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Wszelkie zmiany obowiązują od chwili ich opublikowania na stronie, dlatego zalecamy regularne jej przeglądaniey. W przypadku pytań prosimy o kontakt.


STRONA GŁÓWNA REGULAMIN NASZE POJAZDY CENNIK POLITYKA PRYWATNOŚCI KONTAKT

Copyright © 2016 Car Rental - Wypożyczalnia samochodów.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Aby dowiedzieć się więciej kliknij tutaj.